Homepage EN

Kovovýroba

Mezi naše služby patří také kovovýroba, která probíhá na zakázku. Kovovýroba je v naší dílně prováděna především z korozivzdorné oceli DIN 1.4571 či běžné oceli 11 109, 11 373. V oblasti "kovovýroba" zhotovujeme rozmanité dílce při zachování vysoké jakosti a přesnosti obrobku. Naše kovovýroba je zajišťována pro odběratele z ČR, Slovenska, Polska i Německa.

Výroba z nerezu

V naší dílně probíhá také výroba z nerezu. Mezi produkty, které umožňuje zhotovit výroba z nerezu, patří především nerezové hadicové adaptéry na hydraulické hadice, hadicové spojky, lisovací objímky, převlečné matice apod.. Výroba z nerezu je díky moderním technologiím prováděna opravdu precizně, o čemž svědčí i skutečnost, že výroba z nerezu od naší firmy je využívána mnoha tuzemskými i zahraničními firmami.

Hadicové spojky

Naše kovovýroba i výroba z nerezu je schopná zhotovit mj. hadicové spojky, které mají široké možnosti využití. Hadicové spojky jsou využívány např. pro jednoduché spojování hadic nebo dopravu neagresivních médií (voda, vzduch, plyny, olej, ...). Hadicové spojky nabízíme v mnoha provedeních, takže jsme schopnit zhotovit hadicové spojky z mosazu i nerezové oceli. Kromě nich vyrábíme také adaptéry na hydraulické hadice.

Adaptéry na hydraulické hadice

Adaptéry na hydraulické hadice jsou jedněmi z produktů, které zajišťuje kovovýroba a výroba z nerezu naší firmy . S adaptéry na hydraulické hadice se můžeme setkávat především v průmyslové výrobě, kde adaptéry na hydraulické hadice slouží (podobně jako hadicové spojky), jako spojovací prvek. Nabízíme adaptéry na hydraulické hadice všech druhů, mezi něž patří adaptéry na hydraulické hadice redukující světlost hydraulického vedení i adaptéry umožňující propojení hydraulického vedení s různými typy rozhraní.